tel.: 502 161 251 | @: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      

Wizyty domowe

Realizujemy wizyty domowe.

Wychodząc naprzeciw trudnością wielu pacjentów realizuję również wizyty domowe, podczas których możecie uzyskać Państwo pomoc w zakresie psychologicznym, neuropsychologicznym oraz edukację w aspektach prawnych czy opiekuńczych. Wizyty domowe mają na celu zwiększenie Państwa komfortu oraz niwelować trudności z transportem do przychodni, w celu kontaktu ze specjalistą. W krajach Europy zachodniej np. Wielkiej Brytanii czy Niemczech, wizyty domowe są bardzo popularną formą kontaktu z lekarzem, pielęgniarką lub psychologiem, szczególnie w grupie seniorów. Ma to niebagatelny wpływ na wygodę pacjenta. Gdyby nie forma kontaktu poprzez wizyty domowe, z dużym prawdopodobieństwem część pacjentów nie korzystałaby wcale lub w dużo mniejszym zakresie z pomocy różnego rodzaju specjalistów, ze względu na swoje trudności w zakresie fizycznym i psychicznym.

   Zamów wizytę domową

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Human Care Tomasz Misiak, NIP: 8951849911 na potrzeby realizacji powyższego zapytania zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016, poz. 922 z późn. zm.) oraz Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. UE 2016 L 119).